Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v Košice-Sídlisko Ťahanovce.

Pracujeme na skvalitňovaní športovísk

V pondelok 30. augusta sa uskutočnilo stretnutie zástupcov mestskej časti, mesta Košice i ZŠ Bruselská 18 o ďalšom využívaní športovísk v športovom areáli na Bruselskej ulici. Cieľom je priniesť do mestskej časti a zatraktívniť pre verejnosť športy ako florbal a hokejbal.  O konkrétnych zmenách a vylepšeniach bude mestská časť aktuálne informovať.

Letná korčuľovačka v aréne Sršňov

Po takmer dvojročnej prestávke spôsobenej pandemicku situáciou Vás opäť, milí Ťahanovčania, pozývame do Arény sršňov na na ďalšiu hodinovú korčuľovačku zdarma. V sobotu 14.8.2021 od 13.30 do 14.30. Tretina ľadu bude vyhradená pre tých, ktorí si chcú zahrať hokej. Príďte sa schladiť v horúcich letných dňoch na ľadovú plochu!

Jazda zručnosti štartuje v nedeľu 8.8.2021

V nedeľu 8. augusta 2021 pri OC METRO odštartuje tretí ročník Jazdy zručnosti na sídlisku Ťahanovce. V prípade záujmu sa neváhajte prihlásiť prostredníctvom webovej stránky www.pdautosport.com , kde získate všetky potrebné informácie.

ŤAHANOVSKÝ BEH FIT

Májový 26. ročník Ťahanovského  behu fit sa z dôvodu koronakrízy presunul na jeseň a v poslednej chvíli 15.9.2020 ho organizátori aj stihli usporiadať. Na tratiach v lesoparku sa zišli rekreační bežci rôznych vekových kategórií. S akými výsledkami dobehli, si môžete pozrieť v priloženej výsledkovej listine.

CHCETE CVIČIŤ KARATE?

Karate klub Union robí nábor nováčikov.Prihlásiť sa môžete vždy v pondelok  alebo vo štvrtok o 16.30 hod. na ZŠ Belehradská. vek nerozhoduje. www.karateunion.sk