#5508

Adresa
Juhoslovanska 1
Stav
Rieši sa

Dobry den, vdaka za novy chodnik a obrubniky. Teraz sa vsak neda dostat do bloku s vozikom ZTP, ani kociarom a detskym bicyklom. Je to miesto, kde treba prejst z chodnika cez cestu na chodnik oproti a pre vsetko na kolieskach je to problem. Nedalo by sa pridat sikme obrubniky a tak umoznit lepsi prechod? Zdravi Girovska