#4591

Adresa
Aténska 24
Stav
Rieši sa

Dobrý deň! Pred bytovým domom na ulici Aténska 24 - 25 je novo vysadených päť stromov, ktoré vysychajú, lebo neprší. Chcel by som poprosiť, či by sa nedalo zabezpečiť poliatie týchto stromov, aby úplne nevyschli. Bola by to veľká škoda, keď ich konečne tu máme. Dakedy dávno tu chodilo polievacie auto, keď bolo tak horúco a polievalo stromy. Ďakujem.