Preskočiť na obsah

Úprava na linkách MHD 25 a RA5

Zverejnené 3.10.2022.

Z dôvodu rekonštrukcie cestnej komunikácie na Magnezitárskej ulici, v zmysle schváleného dopravného značenia, dochádza od utorka 04.10.2022 od 08:00 hod. k zjednosmerneniu Magnezitárskej ulice v smere z centra mesta do obce Ťahanovce. Doba trvania dopravného opatrenia je cca 30 dní.
LINKA 25 v smere na Budapeštiansku premáva bez zmeny, v smere na Poľov začína na zastávke EcoPoint (smer dedina Ťahanovce), následne zastavuje na zastávkach Dopravná, Magnezitárska, Želiarska, Ťahanovská, Madridská, Aténska, Bruselská a Budapeštianska (zastávky v smere na sídlisko Ťahanovce) a pokračuje na zastávku Tesco, Džungľa, odkiaľ už premáva po pôvodnej trase. Na uvedených zastávkach dochádza ku zmenám odchodov jednotlivých spojov. Spoj s odchodom 14:10 zo zastávky Magnezitárska po Námestie osloboditeľov v pracovných dňoch bude začínať na zastávke Magnezitárska(zastávka v smere na sídlisko Ťahanovce) a následne pokračuje cez sídlisko Ťahanovce k zastávke Tesco, Džungľa, pričom na zastávkach nezastavuje. Premáva tak iba po trase Magnezitárska – Tesco, Džungľa – Pri hati – Mier – …- Námestie osloboditeľov.  
LINKA RA5 v smere na VA U. Steel premáva bez zmeny, v smere do dediny Ťahanovce premáva len po zastávku Ťahanovská, zastávku Želiarska neobsluhuje.   V prílohe uvádzame cestovné poriadky linky 25 podľa jednotlivých zastávok.  

DPMK