Preskočiť na obsah

#11110

Adresa
Čínska 4, vynovený dvor pri škôlke
Stav
Rieši sa

Dobrý deň, máme vynovený dvor,oddychovú zónu, je to samozrejme pekné a príjemné na pohľad. Nevidím nikoho kto by sa staral o toto dielo sama burina žiadne kvety, chcelo by to zasadiť niečo pekné ozdobné trávy alebo zmes lúčnych kvetov...Strom ktorý bol vyrezaný tak dosadiť nový, chýba tam. Ďakujem s pozdravom Jana Peterčáková