Preskočiť na obsah

#10979

Adresa
Americká trieda
Stav
Rieši sa

Dobrý den pan starosta. Chcela by som Vás veľmi pekne poprosit,či by sa na parkovisku na Americkej triede pri kostole nedal urobit porez stromov, nakoľko sa tu nachádzajú stromy s veľkými a dlhými konármi, siahajúcimi az po zem, čo znemozňuje parkovanie a prechod po parkovisku. Zároven z listov vyteka lepkavá tekutina, ktora sada na autá a ničí tak lak na aute. Za skorú odpoveda avybavenie vopred dakujem . mochtakova

Foto problému